Erasmus+: Kľúčová akcia 2:

Strategické partnerstvá v školskom vzdelávaní

Menu

Aktuality


20.
9.
2019

4. newsletter

máme pro Vás již čtvrtý newsletter věnovaný mezinárodnímu projektu STARS (Successfully Teaching AstRonomy in Schools), který začalo vydavatelství učebnic pro základní a střední školy EXPOL PEDAGOGIKA s. r. o. realizovat v listopadu 2017 spolu s dalšími šesti partnery ze tří evropských zemí – ze Slovenska, z Česka a z Bulharska.

čítať viac ...
21.
1.
2019

3. newsletter

Toto je již třetí newsletter věnovaný mezinárodnímu projektu STARS (Successfully Teaching AstRonomy in Schools), který začalo vydavatelství učebnic pro základní a střední školy EXPOL PEDAGOGIKA s. r. o. realizovat v listopadu 2017 spolu s dalšími šesti partnery ze tří evropských zemí – ze Slovenska, z Česka a z Bulharska.

čítať viac ...
24.
7.
2018

2. newsletter

Dostává se k Vám druhý newsletter věnovaný mezinárodnímu projektu STARS (Successfully Teaching AstRonomy in Schools), který začalo vydavatelství učebnic pro základní a střední školy EXPOL PEDAGOGIKA s.r.o. realizovat v listopadu 2017 společně s dalšími šesti partnery ze třech evropských zemí – ze Slovenska, z Česka a z Bulharska.

čítať viac ...
5.
2.
2018

1. newsletter

Dostává se k Vám první newsletter věnovaný mezinárodnímu projektu STARS (Successfully Teaching AstRonomy in Schools), který začalo vydavatelství učebnic pro základní a střední školy EXPOL PEDAGOGIKA s.r.o. realizovat v listopadu 2017 spolu s dalšími partnery ze tří evropských zemí – ze Slovenska, z Česka a z Bulharska.

čítať viac ...
20.
12.
2017

Úspěšně odstartovali

Projekt STARS (Successfully Teaching AstRonomy in Schools) jsme 1. listopadu 2017 úspěšně odstartovali a těšíme se na 1. projektové setkání partnerů, které se bude konat 24. listopadu 2017 v Bratislavě. O jeho průběhu a výsledcích vás budeme informovat.

čítať viac ...
1

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem